INSTRUCTORS:
Frank Hoffmann (1966)
Senior TrainerAddress
Salvatorstraat 27, 6114 HH Susteren View mapVoor mensen met een persoonlijke levensvraag en professionals met een opleidingsvraag.
Opstellen is een manier van werken waarbij je mensen een plek geeft in de ruimte. Hun positie en wat ze ervaren geeft je wezenlijke informatie. Je kunt een opstelling in een groep doen of individueel. Een opstelling is als een ‘levende spiegel’ en laat ons alle bekende en minder bekende delen in onszelf zien.
Het werken met opstellingen is een bijzonder krachtige en diepgaande methode om het verband tussen de oorspronkelijke ingrijpende gebeurtenissen uit iemands leven en de daaruit volgende lichamelijke, psychische en relationele problemen zichtbaar te maken. Je krijgt zicht op de werking van je afgesplitste delen die je verhinderen om je verlangens te leven. Opstellingen maken deze delen zichtbaar en voelbaar. Hierdoor worden we bewuster en kunnen we blokkades transformeren, integreren en helen.
We werken met de ingebrachte vragen van deelnemers.
Iedereen is vrij in zijn beslissing om deel te nemen aan de opstelling of niet. Je kunt ook als toeschouwer de opstelling observeren. De groep bestaat uit 5 tot 12 mensen.
klik op " Take This Course" voor deelname
SIGN UP NOW